Nespřáteluji, reklamy mažu, a hrubé IP bez kontaktu blokuju..:)

8.8.2011

8. srpna 2011 v 10:45 | Mišpička |  A co já?
Zdravím lidičky:)
Tak první polovina prázdnin už je zdárně za námi a já čekám, kdy půjdu do práce. Potřebuju vydělat nějakou tu korunku na oslavu 18, který mám za 2 měsíce a vůbec abych něco měla. 17 mi přijde jako příšerný věk, těch pár měsíců před 18náctinami mi teprve dochází, co všechno nemůžu pod 18 dělat a jak mě to štve.(:D)
Na druhou půlku prázdnin neplánuju nic. Krom práce pojedu někam tak max. s našima, teď v sobotu jdeme ke kamarádovi na oslavu a za 14 dní jede David zase pryč až do konce léta na chmele.:( Pojedu tam za ním, ale vypadá o jen na víkendy, jelikož prej budu mít odpolední. Nevím co je na tom pravdy.
Čím míň zbývá do novýho školního roku, tím víc jsem...vyděšená. Čeká mě třeťák, v podstatě komplet noví učitelé, nové předměty, noví lidé, a necelé dva roky k maturitě. David maturuje už teď, budu mu pomáhat s jazykovou částí a otázky na zbytek matury, kterou chci dělat už mám.( Z jiného gymplu, takže pouze teoreticky) I tak mě děsí, jak se všechno žene v před.
Sledujete někdo pořad Partička? Já jsem začala teď, a rozhodla jsem se, že v tom budu pokračovat! Snad nikdy jsem se tolik nenasmála, a to jsem fanda Sluhy dvou pánů.
Tak se mějte!:)
 


Anketa

Líbí se ti můj blogís?:)

Moc!:)
Ujde...
Děs:/

Komentáře

1 DanielsKRISTEN18 DanielsKRISTEN18 | E-mail | Web | 2. března 2012 v 23:26 | Reagovat

I had a desire to begin my organization, but I didn't have got enough of money to do this. Thank goodness my close friend recommended to utilize the <a href="http://goodfinance-blog.com">loans</a>. Thus I received the short term loan and realized my desire.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama