Nespřáteluji, reklamy mažu, a hrubé IP bez kontaktu blokuju..:)

Červenec 2011

Mohombi - Coconut Tree ft. Nicole Scherzinger

29. července 2011 v 10:30 | Mišpička |  Zaujalo mě..
Když poslouchám tohle, myslím na Bulharsko a začne se mi neskutečně stýskat..:) pozitivní song, nemyslíte?

Beyoncé- Best thing I never had official

29. července 2011 v 10:28 | Mišpička |  Zaujalo mě..
Beoncé je prostě nádherná ženská, nejinspirativnější co znám..:)

26.7.2011

26. července 2011 v 10:47 | Mišpička |  A co já?
Zdravíčko!
Není většího šoku, než když přijedete z 35°C vedra do 14°C Prahy..Praha je krásná, ale teď mě zklamala...
Vrátili jsme se už v sobotu. V Bulharsku bylo nádherně, počasí na jedničku, skvělej hotel, personál atd. Jen to moře.. špenátová polívka. Nebýt toho, že jsme jeli kvůli moři, nejspíš bysme to celý strávili u bazénu.
Promenáda byla nádherná, dlouhá a vyčerpávající. Všudy byly tuny oblečení a různých blbostí. A hlavně atrakce a kluby. Já s jednou z tetiček jsme šly na kouli. To byly totiž asi 20ti metrové tyče, na nich byla guma, na gumě zavěšená kovová konstrukce koule a to vás vymrštilo do vzduchu 30 metrů nad zem.:D Nezapomenutlený.
No jak říkám, nebýt toho moře a taky toho zanedbanýho okolí, zůstala bych tam klidně celý měsíc. I když nevím, jak dlouho bych si zvykala, že musím toaleťák házet do koše..:-/

15.7.2011

15. července 2011 v 11:10 | Mišpička |  A co já?
Čauky,
takže přesně za 14 hodin vyrážíme směr Ruzyně:) Týden se tu tedy nic neobjeví. Busu sbírat fotky a pak sem hodím některé lepší. Smějte se:)

Eminem Ft. Bruno Mars - Lighters HD

13. července 2011 v 21:46 | Mišpička |  Zaujalo mě..

12.7.2011

12. července 2011 v 20:12 | Mišpička |  A co já?
Ahooj:)
Konečně jsem si začala prázdniny trochu užívat. Mám obarvenou hlavu, pro zájemce foto TADY. Nehty nalakovaný na růžovo, a v sobotu ráno letím do Bulharska. Neheheheee
Jinak nevím co říct..Bye

8.7.2011

8. července 2011 v 11:06 | Mišpička |  A co já?
Ahoj lidičky:)
Tak jak je v deštivém pátečním poledni? Řeknu vám, tohle jsou vážně prázdniny zatím, že bych je do zadku nakopala, kdyby nějaký měli. Jediná záchrana je Dáda, se kterým se sice vídám tak 2x do týdne, ale i tak je to zatím jediné rozptýlení. Nic mě nějak nebaví, už se nemůžu dočkat Bulharska.
Začala jsem hrát Darkage, je to RPS hra, v podstatě tvoříte příběh, můžete v něm být kým chcete. To se mi hodí, já takový outsider (částečně:) můžu alespoň rozvíjet svojí fantazii. Moc mě to baví a doporučuji.
Táta mi oznámil, že zřejmě budu dělat titulky (:D) k nějakému seriálu, no jsem na to upřímně zvědavá. Titulky nikdy nebyly moje silná stránka, ale nějak si tu angličtinu procvičovat musím.
Dneska Dáda přijede, tak jsem zvědavá co budeme dělat, protože venku je...tak jak je, takže budeme zřejmě koukat na film nebo něco.
Papa

Beyoncé - Year of 4

3. července 2011 v 14:37 | Mišpička |  Zaujalo mě..
Včera jsem náhodně projížděla YouTube s tím, že písničky v mobilu už jsou značně oposlouchané. Našla jsem nový "singl" od Beyoncé a příštích 20 minut jsem se soustředila jen na jedno video. Tímhle 'dokumentem' mi vyrazila dech a obdivuji ji o to víc.
Bey pro mě vždy byla něco jako životním vzorem. Je to silná, nádherná žena s ohromujícím hlasem.:)
A jak to vidíte vy?

Seriály hýbou světem, 3D nechte dětem!

2. července 2011 v 22:44 | Mišpička |  Téma týdne
Patříte také ke skupině lidí, která má přehled o naprosto každém seriálu na HBO? To já také. Rozhodně jsem jedna z těch fanynek, které zapláčou, když končí jarní nebo podzimní sezóna. Teď jsem plakala 5x.
Hrozně frustrující je pro mně zjištění, že všichni teď dělají do upírů. Hráblo všem? Probuďte se, variací na tohle téma je tolik, že třináctileté pipinky ani nevědí na co koukat dřív. Ačkoliv jsem sama veeelká fanynka The Vampire diaries (převážně kvůli představiteli Damona), odsuzuji tohle hloupé postižení seriálového průmyslu.
Naopak si myslím, že klasiky jako Přátelé, Krok za krokem, Ženatý se závazky a další sitcomy jsou ve skutečnosti to, co si srdce všech získá. Jsou to koneckonců neobyčejné příběhy obyčejných lidí, navíc podané v neobyčejně zábavné formě. Pokud ovšem neberete život jako Homer Simpson. Potom je život jednoduše báječný, a stačí vám ke štěstí sledovat kouzelné žluté postavičky s legendárními hláškami, které miluje snad celý svět.
Naprosto mě okouzlil seriál The Big bang theory. Ostrá Penny, úžasně vědomě-nevědomý Sheldon, Leonard snažící se vzbudit zdání "průměrnosti" a nerdi v podání Howarda a Raje. Pro mě naprosto dokonalá pětice, která mě vždy pobaví. Navíc se ještě něco přiučím. Jsem rozhodně pyšná na to, že poznatky řečené v tomto seriálu jsem už několikrát využila ve škole a vždy jsem zářila.
Další odstavec si rozhodně zaslouží léčitelné postižení scénáristů, a to kriminálky. Vážně? Miluju Sběratelé kostí, ale milion různých druhů kriminálek mě už unavuje. Člověk zapne televizi, tuhle běží Miami, tuhle Las Vegas, tady New York, a nakonec zkončím u Námořní vyšetřovací služby... Každý z těchhle seriálů má určitě něco do sebe, Horacio vždy vše vyřeší a zrovna tak další kriminálky. Trochu mě mrzí, že doby, kdy stačilo přečíst si Agathu Christie aby jste se pokochali skvělým detektivním/kriminálním příběhem už pominuly.
Abych neopoměla mé milované, zbožňované a uctívané Glee, dala bych třeba 50 palců nahoru kdybych jen mohla. Miluju hudbu, miluji seriály, miluji Finnachel a miluji divadlo. Kdybych někdy měla potkat člověka, kterému se v hlavě zplodil nápad na tenhle seriál, zasypala bych ho čokoládovými bonbony a najala si černošský sbor, aby mu za mě vyjádřil díky.
Abych všechno shrnula. Miluji seriály a zřejmě vždycky budu. Když už nic jiného, je to dokonalý útěk před realitou a skvělá možnost odreagování. Ačkoliv bych měla několik výtek, jsem ráda, že se alespoň jednou za čas najde někdo, kdo má originální nápad, a dokáže mě zabavit při nudném sobotním odpoledni a vždy je to, jak říká Barney, LEG- počkejte si na to - ENDÁRNÍ!!

Joe Jonas- See no more

2. července 2011 v 22:22 | Mišpička |  Zaujalo mě..
Joe už mi rozhodně nepřijde jako malý člen trpasličí smečky Jonasů:) co myslíte? Rozhodně nejoblíbenější píseň poslední doby...