Nespřáteluji, reklamy mažu, a hrubé IP bez kontaktu blokuju..:)

Červen 2011

30.6.2011

30. června 2011 v 17:14 | Mišpička |  A co já?
Ahoj!
Konečně je to tu, prázdniny a já se neskutečně nudím! Vysvědčení dopadlo podle očekávání, nohy mě bolí ještě teď, ty podpatky byly příšerný no a jinak asi nic zvláštního.
Jak jsem řekla, už se nudím. Říkala jsem si, jestli by mi někdo z vás nemohl poradit s nějakou onlinovou hrou. Něco jako The Sims, nebo Lineage, ale procesof i grafika opravdu stojí za houby, takže něco nenáročnýho.
Sedím totiž doma, ačkoliv každý slaví konec školního roku. Miláček šel sedět s klukama. Zato já s nim budu v sobotu zase sedět doma, a pak zase, a pak zase. On totiž nerad utrácí se mnou. Ale s klukama, to jde hladce.
Tak jsem si nedávno stáhla Funny girl, a hrozně se mi to líbilo. Vážně myslím, že to bude můj nejoblíbenější muzikál. Barbra je prostě nádherná. A umí neskutečně zpívat. Teď mi běží Mary Poppins a pak zkusím někde najít My fair lady, i když už jsem jí stahovala a nejsem si jistá, jestli najdu titulky.
Tak papa

Být tak trochu čaroděj..

25. června 2011 v 10:55 | Mišpička |  Téma týdne
Chtěla bych toho umět jen trochu. Být neviditelná, když je mi situace nepříjemná. Vrátit čas, když provedu něco, čeho lituju. Mít dokonalou fotografickou paměť. A hlavně, mít tu dokonalou schopnost dřív myslet, než promluvím.
Vím, že poslední dvě schopnosti nejsou nic čarodějného. Stalin měl dokonalou fotografickou paměť. A dost dospělých, i mojich vrstevníků umí přemýšlet než promluví. Ale ty první dvě schopnosti...Ruku na srdce, kdo by je nechtěl? Každý se čas od času dostane do tak nepříjemné situace, že by se nejradši zahrabal a už nevylezl. Zrovna tak, kdo by občas nechtěl vrátit čas a přestat tak litovat něčeho co udělal, případně neudělal?
Když jsem byla malá, chtěla jsem být jako Harry Potter. Představovala jsem si, že jednou budu sedět u snídaně, brácha mě vytočí a najednou se sama od sebe, nevysvětlitelně, převrhne hrnek s čajem. A já zjistím, že umím čarovat. A jak jsem rostla a rostla, uvědomovala jsem si, že ta moje přání mi jsou vlastně k ničemu. K čemu je mi kouzlo, když nebudu získávat zkušenosti? Překonávat překážky? Věřte mi, mám chvíle, kdy bych nejradši sedla k nějaké blbině jako WoW a žila svůj virtuální svět, ve kterém bych byla známý bojovník, který zvládne všechno. Ale není život o tomhle? O překonávání překážek, o zkušenostech, které vás jich příště vyvarují? Asi jsem moc mladá na takové úvahy, a třeba mi, ne nadarmo, lidi ve třídě říkají, že koukám moc dopředu.
Ale vím co chci a co nechci. Vím, co je reálné, a co reálné není. Takže vím, že mít kouzelné schopnosti jsou krásná, ale zbytečná věc. Já chci zážitky, zkušenosti a schopnosti, které získám vlastní pílí. Chci být pro někoho nepostradatelná pro to, kdo jsem, ne pro to, že umím vrátit čas. A ruku na srdce, který 17letý člověk se tím dnes může chlubit?

25.6.2011

25. června 2011 v 10:39 | Mišpička |  A co já?
Ahoj:)
Upřímně závidím všem školám, které už zkončily. Mě ještě čeká vcelku nabitý týden, v pondělí aquáč, úterý lesopark, pak Movienight, a pak vlastně výzo. Vcelku se na ty akce těším, jen se snažím přijít na to, jak přimět moje rodiče, abych v pondělí nemusela do Mostu. Ono na dvě hodiny na plavání mi to totiž přijde zbytečný.
Nakonec mi biologářka dala 2.. Beru, že dohánět to na konci školního roku není zrovna fér, ale proč mi pak říkala že se mám nechat vyzkoušet a opravit jednu písemku, když jsem z obojeho dostala jedničky, a beztak mi tu dvojku dala? O to větší je moje zklamání, když vím, že ta jednička z bia by mě hřála, nesnáším zoologii.(:D) Jinak výzo celkem v pořádku. Jak jste dopadli vy?
Včera večer jsem koukala na Schindlerův seznam. S Davidem to pořád ještě není stopercentně jako dřív, takže on se odebral za svojím, a já taky. Film mě nadchnul v jistém slova smyslu, většinou jsem ani nedutala, ale na to, že to je 4. nejlepší film na databázi, jsem očekávala trošku víc. Je fakt, že Ralph Fiennes byl dokonalej, takovýho hajzla jsem snad v životě neviděla, ale tak nějak nevěřím tomu, že by nacista v tý době byl tak milosrdnej k Židům. Ale zeptám se našeho dějepisáře, jestli nebude vědět on, tak nikdo.Každopádně kdo to neviděl, měl by. Pobrečíte, zazíráte a nebudete věřit tomu, co se dělo.
Papa

21.6.2011

21. června 2011 v 17:49 | Mišpička |  A co já?
Zdavím:)
Kooonečně mám za sebou poslední oficiální písemku a mám oficiálně lehárko! Vrbí se to skvěle, zítra se to přežije, ve čtvrtek do půl 1, pátek je pátek a pak už samá akce.
Dneska jsem se dokopala ke koupi B komplexu. Už po čtvrtý za tenhle půlrok mi praskly koutky a moje nehty jsou prostě příšerný. Takže to do sebe budu ládovat a uvidím, co to se mnou udělá. Třeba ze mě bude Maybelline.(:)
Dáda se mnou nemluví. Očividně. Naznačila jsem mu, že vejšky, kde berou bez přijímaček maj zřejmně zájem jenom o peníze...Samozřejmě si nenechal nic vysvětlit, vzal si všechno osobně a teď dělá herečku. Bože, to chlapský ego.
Začínám se neskutečně těšit na filmovou noc. Už plánujeme, že si s Terkou objednáme pizzu, nakoupíme laysky a pojede to a pojedeee...Jsem vcelku zvědavá jak bude spát na podlaze ve škole s jejíma zádama.(:D)
Děsně mě bolí hlava, takže jdu relaxovat.
Bye

17.6.2011

17. června 2011 v 20:06 | Mišpička |  A co já?
Ahoj lidičky:)
Další týden za námi, o chvíli blíž ke konci školního roku! Obvyklá radost se mě ještě nezhostila ale uvnitř už se klepu jako ratlík až si na konci roku budu moct říct "Polibte mi prdel!" Ve čtvrtek jsem se opravdu do školy nedostala, takže jsem si užila den s tátou a nakonec si trochu odpočinula.
Fotky naší třídy se celkem povedly, jsou TADY.
Dlouho jsem nepsala do téma týdne. Mám tam jen dva články, což je žalostný, ale nějak se mi teď nechce tvořit, doléhá na mě prázdninová lenost.
V neděli slavíme dědovo narozeniny a Dáda se rozhodl, že v rámci šetření za mnou odteď bude jezdit na kole. Jsem na něj zvědavá, po babiččině obědě už nebude schopnej dojet na tu oslavu, natož domů.(:D)
Poslední dobou hraju vcelku hloupost zvanou Kapi Hospital. Jde v podstatě o to, že vedete soukromou nemocnici a ošetřujete lidi. Jenže jsem zjistila, že už tak nějak potřebuju nějakou rutinu, aby mě ten shon ve škole neuhnal, takže aspoň mám co dělat při věčným psaní úkolů a učení. Kdyby náhodou někdo měl účet, pište na Dr. Michaela Horká.(Vtip byl v tom, že jsem chtěla jméno Doktorka Zorka Horká, ale někdo už mi to sebral.)
Inu, jdu si užívat pátečního večera a na něco se kouknout. Předevčírem jsem koukala na Your Highness, a můžu vám říct, že větší kravinu jsem snad vážně nikdy neviděla (:D) kam se hrabou Scary movies...
Ještě abych nezapoměla, přihlásila jsem se s holkama na filmovou noc ve škole. Bude to skvělý (doufám) Obědnáme pizzu, nakoupím Laysky a budeme šťastně koukat na Forresta Gumpa, Marley a já, 50x a stále poprvé apod. Chce to zásobu kapesníků.
Papa

11.6.2011

11. června 2011 v 10:08 | Mišpička |  A co já?
Zdravím:))
Konečně sobota, a já si můžu odpočinout od toho neskutečnýho shonu ve škole..Nikoho nezajímá že máme každý den milion písemek, prostě nám nabalí ještě další..
Odpoledne jedu do Loun za Davidem. Tenhle týden to mezi námi nebylo moc růžový, jenže promluvit si o tom nemůžem, nebo zkončíme zase u toho samého..že to je moje vina...
Mám další dilema, jet nebo nejet do Lukavic na Galininu výstavu? Učitelka tvrdí, že je tam krásně, lidi ze sboru jsem neviděla věčnost a alespoň nebudu celej den sedět doma. Jenže dostat se do Mostu a z Mostu, to je oříšek. Ještě se budu muswt rozhodnout.
Co se týče pondělí stávky můžu se tam dostat právě jenom vlakem:D A ty stávkují, takže zřejmně budu mít v pondělí volno. Ne že by mě to trochu neštvalo, chci jedničku ze ZSV a zrovna píšeme písemku, a jak se znám, na druhý termín se to nenaučím tak dobře:)...no snad to nějak zkoulím.
Slyšeli jste o poslední kauze Kazma vs. Rytmus? Osobně držím palce Kazmovi, jednak je sympaťák a One man show je dokonalá, a jednak je Rytmus nafoukaný k*kot..Maximálně mě v tom utvrdilo video, kde přijde do prodejny Gucci a ukazuje kolikery tenisky už odtamtud má.
Tak čabásek a vydržte těch pár dní teroru ve zdraví:P

8.6.2011

8. června 2011 v 16:17 | Mišpička |  A co já?
Zdravím všechny:)
Jelikož začalo přesně to co jsem čekala-čtvrtletky,velké písemky, zkoušení..Tak jsem neměla čas psát. Mám teď trochu strach, protože třídní naznačil že mám mezi 2-3 a já se ještě nenechala vyzkoušet..
Všechno jde při starým, škola šlape, těch pár dní už se to dá vydržet, permanentně teď jezdím s kamarádem domů, takže si alespoň zpravím náladu po tý nudě ve škole a s Dádou to vlastně taky jde(♥).
Mám toho zase na zítřek jak máku, dějepis, francouzština, bleee..Takže jdu na to.Papa.
btw. Dneska jsme se fotili, snad to brzy bude na netu tak to sem budu moct dát.

1.6.2001

1. června 2011 v 16:59 | Mišpička |  A co já?
Ahoj ahoj!
Tak ležím od úterka doma, mám laringitidu. Není nic lepšího než se probudit s bolestma hlavy uprostřed noci a na krku nahmatat uzlinu narostlou jako třešeň. A tak jsem se vydala k doktorce, která vyvrátila příušnice nebo angínu. Takže si to v pátek můžu krásně zase štrádovat do školy. Stejně už mi z toho doma hrabe.
V pondělí jsem byla ještě za Dádou, že má bejt krásně, tak že si uděláme hezkej den. Ale celej se pokazil, jelikož jsem dostala ukázkové žihadlo do hlavy, ta svině se mi zamotala do vlasů a nechtěla ven. Jelikož mi okamžite začala neskutečně třeštit hlava, tak jsem zbytek odpoledne ztrávila posmrkáváním, ledováním a více méně mlčením. Chudák Dáda, musela jsem mu ten den dost slušně zkazit:(
Dneska jsem to počítala a už zbývá krásných 17 dní do konce školního roku. Myslím těch dnů, kdy se ještě máme oficiálně učit. Bez víkendů, bez výletů a školních akcí. 17!! Nás teď čekají ty nejhorší písemky, příští týden matika, čeština, biologie, zřejmě chemie a bůhví, co se vyrojí dalšího. S těmi třemi trojkami co mám už beztak nic neudělám, takže se budu snažit alespoň stáhnout co můžu na jedničky.
Dneska odpoledne jsem koukala na Vodu pro slony. Je to nádherný!! Hraje tam Robert Pattinson(♥) a Reese Winterspoon. Pobrečela jsem si, zasmála jsem se, zavzdychala jsem si..No prostě Titanik v cirkuse, jak někdo napsal na databázi. Až na to, že narozdíl od toho člověka se mi to líbilo na pět hvězdiček.
Neskutečný jak teď všechny seriály končí. Sleduju jich celkem 5, všechny s titulkama, takže to mám z první ruky.. a všechny začnou až po prázdninách. V TBBT nevím jak to dopadne s Leonardem a Priou, v Upířích denících zase co bude s Damonem, protože ten je neskutečnej kus a já sakra chci aby se s nim Elena dala dohromady:D. V Bones Kostička oznámila, že je těhotná a otcem je Booth, v Glee se zase dali dohromady Rachel a Finn a o HIMYM ani nemluvím!!:D Pomalu zjišťuju, že se v létě asi ukoušku nudou, krom doby kdy s Dádou nebudu jelikož jednoduše nebudu mít co dělat. Sem prostě seriálovej člověk.
Co vlastně plánujete na prázdniny?:)
(Mobil plnej jenom Glee♥ nádhera)