Nespřáteluji, reklamy mažu, a hrubé IP bez kontaktu blokuju..:)

Leden 2011

29.1.2011

29. ledna 2011 v 19:56 | Lentilkaヅ |  A co já?
Ahoj lidi jak je, pár dní před výzem?
Teda my ho máme v pondělí, nevím jak vy. Očekávám jednu trojku z chemie, ta mi zkazila vyznamenání, ale co už, chemie pro mě podstatná není. Co očekáváte vy?
Jinak v otázkách sem našla komentář "Jsi kurva, ale to nevadí"..thwow.gif image by Salisko Směju se, to se omlouvám, ale jinak to nejde. Dotyčná s opravdu originálním nickem Maruška987 mi nezanechala ani meil, nebo odkaz na stránky, takže jsem blokla IP. Prosím vás, pokud máte podobné připomínky, nepište je do otázek, kazí to účel tý rubriky, a nebo to formulujte způsobem otázky, ať si spolu zadiskutujeme.
Dnes jsem byla za Dádou. Strávili jsme báječný odpoledne na čauči, telka, Laysky, džus, všechno co máme rádi. V létě budem o to čilejší692
Příští týden jdeme na maturák VSPčka (snad to je ono:D). Jsem zvědavá, má se tam ukázat Marťa.

Avil Lavigne- What the hell

28. ledna 2011 v 17:43 | Lentilkaヅ

Jessie J- Do it like a dude

22. ledna 2011 v 12:23 | Lentilkaヅ
poslední dobou mě šíleně chytla..:))

Tyler Ward and the CO- Heartbeat (original song) + překlad

22. ledna 2011 v 12:05 | Lentilkaヅ

Je to pouze začátek?
Je pouze úder srdce?
Je to pouze první nádech
nebo je to druhá šance?

20.1.11

20. ledna 2011 v 16:13 | Lentilkaヅ |  A co já?
No ahoj
Pololetí skoro za námi, zejtra poslední den před uzavíráním známek a já sem naprosto v pohodě!
Teda ok, nejsem, jelikož sem dneska byla na olympiádě z ájiny a neprošla sem ani do užšího výběru.. Neuvěřitelně mě to s*re, ale uklidňuju se tím, že jsem tam byla poprvé, takže příště už budu vědět co a jak. Myslím, že spíš než sebe sem zklamala učitelku, protože ve mě opravdu věřila..
Jinak týden v cajku, nemám přesně stanovený datum, ale vím, že duben-květen už budu mít dole rovnátka, což super cool692692 Jenomže mi s tím tak hejbla, že mě zuby bolej jako blázen:D Nevadí, pomalu si zvykám.
Zetra přežít školu a uvidím se s Dádou. Už se ho nemůžu dočkat
P.s.: Všimla sem si, že rubrika o Tylerovi se těší pěkné popularitě. Oujé;)

Fanvideo!

16. ledna 2011 v 17:59 | Lentilkaヅ

A day in the life of Tyler Ward

16. ledna 2011 v 17:43 | Lentilkaヅ

16.1.11

16. ledna 2011 v 17:39 | Lentilkaヅ |  A co já?
Opět pozdě..692 jsem nepoučitelná. Jak se máte? Blíží se pololetí, takže každej den je vcelku dost hektickej. Vybojovala sem si jedničku z češtiny na vysvědčení, ale zato jsem spadla na 3 z chemie.. člověk si nevybere.
V sobotu jedeme s našima do Líšťan na myslivecký ples. Bude den před naším ročním výročím. Páni, těžko uvěřit, že sem s nim rok a nijak to nevnímám. Hrozně mi to uteklo. Další tejden pak jdeme na maturák holky jeho bráchy. To sem zvědavá jaký to bude
U mě jinak novýho nic. Co vy?

1.1.2011:))

1. ledna 2011 v 18:39 | Lentilkaヅ |  A co já?
Ahoj VŠEM! Přeju hodně štěstí do nového roku, samotným ať nejsou sami, zadaným ať jim to co nejdýl vydrží, a všem hodně zdraví, štěstí, lásky a spokojenosti!
Tak to by bylo. Páni já jsem unavená. Silvestr vlastně nijak krušnej, ale přeci jenom, naspat tak málo je hodně znát. Naši mi dovolili spát u Dády, což považuju za velký převrat. Včera k nám přišli Pavel, Maruška a Pavlík na návštěvu, aby prý trochu oslavili ten Silvestr, když už se musí starat o rodinu. Já odjížděla ve 4, a s Dádou sme šli k tetě na návštěvu. Nakonec na nás zapomněla, tak sme jí chudáka vzbudili.thwow.gif image by Salisko Ale popovídali sme si a odcházeli sme s dobrou náladou. Každopádně, vím že to byla chyba, jsme si pustili Paranormal Activity 2... A čtvrt hodiny před koncem to vypli, protože ani jeden z nás už se strachy nemoh dívat No nakonec sme koukali na telku, půlnoc sme odbyli jak se patří novoročním polibkem a popřáli si, abysme se příští rok takhle znovu sešli. Noc mi šíleně utekla, nechtělo se mi věřit, že už musím jít, ale Dáda byl optimista a navíc sme se oba potřebovali vyspat koneckonců za pár dní je tu roční výročí, Valentýn, jeho narozeniny a pak? Práázdniny!