Nespřáteluji, reklamy mažu, a hrubé IP bez kontaktu blokuju..:)

Prosinec 2010

Me to you

23. prosince 2010 v 11:48 | Lentilkaヅ
Jelikož jsem včera dostala nádherného medvídka Me to you od jednoho človíčka řekla jsem si že je sem dám:) a bude jich hodně

Westlife- Safe

23. prosince 2010 v 11:16 | Lentilkaヅ
Ale naprosto jsem se do ní zamilovala.Oni prostě nemají konkurenci
(omlouvám se, ale originál video mi prostě nešlo vložit)

Tyler Ward- Latin persecution

22. prosince 2010 v 20:59 | Lentilkaヅ
první vlastní oficiální tvorba! nádhera:)

Tyler Ward- No love( Eminem a Lil Wayne cover)

22. prosince 2010 v 20:58 | Lentilkaヅ

22.12.10

22. prosince 2010 v 20:54 | Lentilkaヅ |  A co já?
Nenéé já fakt nepsala už skoro měsíc to je tragédie..
Tak ahojte děcka! Stýskalo se vám? Chyběly vám moje kecy? A těšíte se na Vánoce?
Mám spoustu novinek, takže se ani nebudu pokoušet je sem všechny vypsat, protože to bych musela psát do rána.Absolutamente sonolento Začnu sborem- zejzajímavější byly asi vánoční trhy minulý pátek na Staromáku nemělo to chybu, nebýt lítání po metru byl by to vlastně dokonalej den. Přijel po nás nějakej sbor a... řeknu vám, že taková kráva, jako jejich sbormistrině se jentak nevidí max. 1 za život.
O škole nemám moc co psát, učitelům se poslední dobou nechtělo moc co dělat a dneska sme měli akademii. Naprosto to nemělo chybu, jednu chvíli tam dokonce přiletěla i podrpsenka, jelikož moderátoři byli prostě perfektní. Losovala se tombola a já vyhrála svačinu- 3 namazaný chleby.thwow.gif image by Salisko Skoro celou akademii sem brečela smíchy. No a zbytek dne po ní byl taky skvělej..:))
Dárky mám zabalené, nakoupené, s Péťou i vyměněné a zítra mám jet za Dádou máme vlastní Štědrý den, možná budeme zdobit i stromeček:D hrozně se těším, sou to vlastně první Vánoce, který trávím s někým. Sice už víme, co od druhýho dostaneme, ale nijak mi to nevadí.
Jedna velká novina- na 98% Silvestr trávím u Dády!http://emo-hannah.blog.cz/ Měl šílenou radost, snad větší než já, blázen. Řekli sme si, že navštívíme tetu, stejně nás zvala na čaj někdy mezi svátky.
Nic zvláštního jinak neplánuju, jen v úterý jedu do Mostu, za Kačkou (chudák je indisponována) a na Mercí. Co plánujete vy na prázdniny? Jedete někdo na hory?