Nespřáteluji, reklamy mažu, a hrubé IP bez kontaktu blokuju..:)

Září 2010

Kelly Rowland- Red colored Glasses

25. září 2010 v 13:18 | Lentilkaヅ
Všichni říkají, že bychom se k sobě měli vrátit
A všichni říkají, že nám bylo předurčeno být spolu

Všichni říkají, jak ta láska byla dokonalá
A já jsem nikdy neviděla ani trochu toho co by za to stálo
Protože…

20.9.10

20. září 2010 v 17:02 | Lentilkaヅ |  A co já?
Ahoj všem:) Jak se daří?..Škola už je bohužel v plným proudu co..thawake-1.gif image by Salisko
Vím, že sem se celkem dlouho neozvala a je to bohužel jen tou školou. Nebudu vám lhát, o víkendy čas mám, ale ty trávím s Dádou Když už o tom mluví, tenhle víkend sme byli na večeři u Žida a v neděli v Centrálu. Nakoupila sem si hafo novejch věcí, s Dádou sme skvěle pořídili tak sme oba šťastnýý že se víkend tak vydařil.
Co novýho u vás?

3. CuMelKaa

18. září 2010 v 11:02 | Lentilkaヅ

Blog: TADY

1.První dojem- Přímý pohled Taylora Lautnera. Dobře přiznávám, že patřím k fanouškům Roberta Pattinsona, ale nebudu neprofesionální takže... Na první dojem blog působí upraveně, má dobře sladěný design i kdyz písmo a menu by potřebovaly trochu prizpůsobit, protože hrozně bijou do očí.
8/10

2.Menu- Menu je vcelku jednoduchý, chybí mi tam ty prvky z dessu, například nadpisy trochu přizpůsobený písmu v záhlaví apod. Legrační je nápad s anketou kde vám potom uživatel posílá digitální pusinku. Jen u třetího nechápu proč sem se dostala na Seznam..
7/10

3.Styl psaní- Chybí mi trochu pixelky, smajlíci přeci jen už dneska moc neletí a alespoň by trochu oživily to černé pozadí stránky. Našla sem občasný pravopisný chyby, ale to ulítne naprosto každýmu takže na to kašlu. Barva textu mi k dessu moc nesedí, je výrazná, ale bílá by podle mě byla lepší..
7/10

Celkem: 22/30

Česko-slovensko má talent- The pastels

18. září 2010 v 10:43 | Lentilkaヅ
Wow:)

Bruno Mars- The way you are

13. září 2010 v 16:26 | Lentilkaヅ

12.9.

12. září 2010 v 19:11 | Lentilkaヅ |  A co já?
Ahoj! Konečně trochu zářijového počasí co myslíte?
V pátek jsem byla v těch tanečních a báječně sem si to užila. Ája měla skvělou náladu takže to bylo znát a Kačka, Marti nejlepší kámoška se ukázala jako fajn holka. Potkala sem se s Pájou( kterýho sem neuvěřitelně ráda víděla), s Mildou kterej tancoval s Martinou, takže byl trochu vyklepanej, potkala sem se s Věrou, která ze mě nejdřív byla nadšená, ale pak to z ní asi nějak opadalo či co. thawake-1.gif image by SaliskoGríša mě pozdravil, byl na mě hnusnej..Takže ho neřeším. Potom sem se ještě zdržela asi do jedný u Dády. Bylo to báječný, tolik srandy a mazlení, že sme se dlouho neviděli.
No a tak sem si v sobotu byla pro novej mobil..Mám LG gm320 bo jak že to je692Úžasnej a hlavně praktickej dotykáč.. Brácha hned samozřejmě musí mít taky novej, takže mě to chvíli dost s*alo.Absolutamente sonolento Ale jelikož dneska přijel Dáda tak jsem na všechno zapoměla a měla báječnou náladu. Za celou tu dobu sme se neuvěřitelně nasmáli. Láska moje..icon_36.gif image by Salisko
Slaďouš můůj..<30.4 Diplom za poznávačku

12. září 2010 v 18:37 | Lentilkaヅ


8.9.

8. září 2010 v 18:53 | Lentilkaヅ |  A co já?
Ahoj lidi:) Tak jak se vede?
Mě osobně nic moc...dneska sem lítala po doktorech, od praktickýho sem zkončila v Mostecký nemocnici, s bolestí v uchu sem zkončila u nějakého "cosi" přirůstajícího k nosohrtanu.692.Takže zítra jedu s výsledky z Mostu do Loun a příští středu znovu do Mostu aby mě prohlédl sám pan primář. 692Jinak co se týče léčby dostala sem snad to nejhorší, inhalátor kterej chutná jako kdyby vám do pusy někdo nastříkal Clinthawake-1.gif image by Salisko. Aspoň, že můžu normálně fungovat.
V pátek deme já, Ája a Martina do tanečních Teda ne tancovat, to bude jenom Martina jako záskok, ale jdem se podívat tak sem na to zvědaváChtěla sem aby šel s náma Dáda, ale jednak na tyhle "věci neni", jednak v tom nevidí smysl a jednak mu přímo do toho nahrál trénink, takže nicTo dodói, me faz um curativo?Bude to asi těžké..Jednak proto že ho nebaví tancovat, jednak právě proto, že ho tyhle akce prostě nuděj.http://emo-hannah.blog.cz/ Přijde mi to trochu nefér, jakej smysl má teda ožrat se s kámošema?Nevadí, nebudu to už řešit.. tiše se s tim nějak smířim a je to..
Co vy? Plánujete letos někdo do tanečních?

Řetězák 0.2

5. září 2010 v 11:33 | Lentilkaヅ |  A co já?
1. Ahoj, jak se jmenuješ?
Míša:)
2. Kam chodíš na školu?
Na gympl do Mostu
3. Baví tě to tam?
V mezích..692
4. Kolik ti je?
skoro 17:)
5. Těšíš se na další narozeniny?
jistě692
6. Co máte/ měli ste dneska k obědu?
rozlítaný ptáky s knedlíkem:/icon_22.gif image by Salisko
7. To je fajn:) A chodíš s někým?
není692...ááno chodímicon_36.gif image by Salisko
8. Jak dlouho?
za chvíli to bude 8 měsíců
9. Jaký je tvoje nejoblíbenější jídlo?
Zapečený brambory se smetanou, žampionama a kuřecím masem
10. A oblíbená sladkost?
No mamka teď zkouší americký sušenky, tak s tím ještě počkámthwow.gif image by Salisko
11. Máš z něčeho panický strach?
z větších pavouků a klaunů..
12. Čeho se naopak nebojíš vůbec?
Adrenalinu;)
13. Co nejraděj děláš ve volném čase v zimě?
Bruslák, kino...
14. Kde si byla minulé prázdniny?
Nejdál v Hluboké nad Vltavou
15. S kým?
S rodinkou
16. Máš nějakého domácího mazlíčka?
Máme pejska Maggie
17. A máš nějaké koníčky?
Občas, podle nálady, hraju na kytaru, skládám písničky..
18. Tvůj nejoblíbenější film?
Je jich hodně, nemůžu soudit..
19. A kniha?
Asi Pýcha a předsudek:)
20. Proč?
Elizabeth Swanová mi přijde dost nepředvídatelná a pokaždý sem napjatá jestli se teda dají dohromady nebo ne:)
21. Tak ahoj:)
....Ahoj

5.9.

5. září 2010 v 9:56 | Lentilkaヅ |  A co já?
Tak nálada dneska uplně v ****..A to jednoduše proto, že Dáda je ještě pořád na chmelích, tzn. že se neuvidíme asi až do středyale to už se snad přežije...
No tak, včera sem tátovi dělala překlad těžkej jak prase, i když ani z poloviny ne tak těžkej jako dlouhejthwow.gif image by Salisko Do toho už v životě nejdu. Ale zase nás večer svězl do Mostu, bo už sem potřebovala nové boty.. ty z Deichmanu sem měla už 3 roky a i když byly pohodlný, tak už prostě vypadaly strašněTakže sme zašli do A3 a vybrala sem si normálně bíločerný Adidasky, bo se hoděj prostě ke všemu. Tak doufám, že mi dlouho vydržej, když už sem za ně po dlouhý době vysolila 1200692 Jinde prostě vůbec nic nemaj. Pročli sme Baťu, CCC, Deich a nic..Absolutamente sonolento
Mno dneska musim na netu najít všechny ty debilní latinský pojmenování co po nás chtěl češtinář, i když absolutně nechápu k čemu nám to sakra v životě bude.Absolutamente sonolento..I když myslím, že to už je úkol gymplu- učit nás strašnou spoustu zbytečností, který v životě asi nikdy nepoužijem