Nespřáteluji, reklamy mažu, a hrubé IP bez kontaktu blokuju..:)

Únor 2010

Po déélší době..xD

27. února 2010 v 22:31 | °×Mája×° |  A co já?
zase píšuu..
Buď nebyla chuť nebo čas. Jedno z tho vždycky. Mám pár věí co bych mohla přidat,ale to až během tejdne,teď to asi nemá význam,oči mám jak štěně.Dneska sem totiž vstávala v 6 abych s Dádou mohla jet na florbal do Chomutova:D dlouhá story. Už je ze mě kuře..:D

18.2.2010

18. února 2010 v 17:35 | °×Mája×° |  A co já?
Takže už je to nějakej čas co sem psala trochu delší článek..:) Teď mám jarní prázdniny a upřímně řečeno mám hafec jinejch zájmů..:D
No hned v pondělí sem byla zase v Lounech za Dádou:)) seděli jsme v kině a najednou před Unionem zastaví naleštěnej Superb a z něj vyskočí Paroubek a jde dovnitř:D áááh to bylo něco...
Nu a včera jsme šli na bruslák. Po dlouhý době jsem zase viděla Milánka. Potkali sme ho s Koktou ve městě,tak si řek že pujde s náma..:D..No bruslák s nima byl úžasnej,já si s ním zase pokecala a nálada byla báječná:))
Mno a pak sme šli k Dádovi..:-* jako vždy bájo..
Máma mi bohužel řekla,že do konce tejdne už mám s Lounama utrum,tzn. Dáda musí přijet do Prt. Zítra je tady:D V sobotu jdu bratránkovi na maturák..:D tyje..hlavně ať ho i k maturitě samotný pustěj.

Daughtry- Call your name překlad

18. února 2010 v 11:41 | °×Mája×°
Nikdy jsi neřekla, nikdy jsi neřekla, nikdy jsi neřekla
Že to může být tak těžké
Láska byla myšlena napořád, teď nebo nikdy
Vypadá vyřazená
Musí tu být lepší cesta jak ti říct
Co mám na srdci bez zanechaných jizev
Tak slyšíš mě, když volám tvé jméno?

Ref.:
A když jsi odpadla
Jsem důvod pro tvůj nekonečný smutek?
Je toho tolik co říct
A se zlomeným srdcem
Můžeš svoje zdi zbořit ale sama
Slyšíš mě, když volám tvé jméno?

Daughtry- Life after you překlad

18. února 2010 v 11:24 | °×Mája×°
Jsem deset mil od města a zhroutil jsem se
Vykašlávám kouř na straně silnice
Jsem tu sám,snažím se dostat domů
Abych ti řekl že jsem se mýlil, ale to ty už víš

Věř mi,že bych nepřestal kvůli ničemu
Abych tě viděl a tak jsem se rozeběhl

Ref.: Vše po čem toužím je život plný smíchu
Tak dlouho, dokud se budu smát s tebou
A myslím že vše, na čem pořád záleží je láska na vždycky
Po životě který jsme žili společně
Protože vím,že po tobě není žádný život

Daughtry-September překlad

18. února 2010 v 11:09 | °×Mája×°
Jak ten čas uběhl
Všechny problémy které jsme dělali
A všechny ty dny, co jsme strávili venku u jezera
Musí to všechno zmizet?
Všechny sliby které jsme si dali
Jeden za druhým stejně zmizely

Ref.: Všechny věci které si pořád pamatuji
Léta nikdy nevypadala stejně
Léta ubíhají a čas vypadá,jako by letěl
Ale vzpomínky zůstávají
Uprostřed září
Jsme si pořád hráli venku v dešti
Nic jsme nemohli ztratit,ale všechno vyhrát
Uvažujíc o tom jak to mohlo být
Nakonec to stálo za to

:-* in love..

15. února 2010 v 20:43 | °×Mája×° |  A co já?
Takže..:D report po třech dnech...
Nebudu to rozepisovat,páč to bych napsala tři stránky..:D
Sobota-neděla= Báááječnýýý
Dnešek?= Bááječnýýý
Zbytek týdne?-Ve hvězdách napsáno že bude báječnej taky:P..

Konečně..

12. února 2010 v 23:03 | °×Mája×° |  A co já?
Po týdnu jsem se dočkala vytoužených jarních prázdnin coby vhodně volno pro mou regeneraci.
Dáda právě odešel z compu a já si tak říkam co budu dělat. Do teď jsem koukala na Je to i můj život, o holce s rakovinou,která je sice smířená se smrtí,zato maminka ne. Prostě drámo,u kterýho sem brečela asi hodinu. Takže teď se mi bude hezky usínat...
Řekla jsem si, že dneska napíšu obsáhlejší článek,ale ne zas tak jako poslední, protože do něj jednoduše nemám co psát. Jediný co stojí za zmínku je to,že jdu zítra s Dádou,Luckou a Davidem do kina na pohádku a pak jsem pozvaná na pizzu a noc trávím v Lounech..:) šíleně se těším.
K dnešku asi nic zajímavýho napsat nemůžu protože se prostě nic nedělo. Opravila jsem si 5 z dějepisu a domů jsem jela autem kamaráda mojeho kamaráda. Nastupovala jsem u Tesca a akorát jsem zahlídla Kubu. Heh...
Naši si včera přivezli domů Citronka c5:) takže máme krásný nový autíčko kterým už jeli všichni,i babička a děda, kromě mě.
Mno jak jsem psala,příští týden mám jarní prázdniny a zrovna tak i Dáda,což je naprosto báječný a úchvatný. Už plánujeme brusláčky atds. Brácha bude celej tejden chodit do školy a mamka do práce, což mi báječně nahrává,protože i ty dopoledne s tátou stojej za to. A odpoledne stejně asi nebudu doma. To je asi vše co jsem mohla napsat,další článek bude asi až v neděli večer,jelikož v tu dobu na to prvděpodobně budu mít chuť. Takže zatím ahoj:)

Ouuu..xD

11. února 2010 v 17:12 | °×Mája×° |  A co já?
Dcl fajne nálada:)
Dnešek ušel,z matiky sem shrábla 2 a 1 za párek úděsnejch výkonů:D Měli sme tam totiž inšpekci..
Dáda asi asi zase spí:D jinak si neumím vysvětlit,že tu ještě není,tak si dělám pár úkolů co máme na příští tejden,abych měla prázky volný...Teda spíš dopisuju sešity a ták..ještě si musím zopáknout literaturu a neučit se dějepis:P musim si opravit plnej počet..
Hezky,čím dál tím víc mi přijde že se mi lidi smějou. Tak dneska o ájinu...
Ájina mě baví,upřímně hrozně moc,jde mi,mám z ní samý jedničky a jednou jí rozhodně hodlám uplatnit ve svým životě. Jenže když sedíte s člověkem, kterýmu je škola někde u píči,kterej se směje každý vaší poznámce a všechno co řeknete jenom zlehčuje,pak vás ani ta ájina moc netěší.
Dneska jsme si začali dělat pár výpisků do složky na maturu.No a jelikož já maturovat z ájiny budu, hodlám bejt pořádně připravená,protože když už z ničeho,tak z ájiny chci odmaturovat za jedna určitě. Tak si tak děláme každej svojí práci a co se neděje, slečna nedělá nic( což mi bylo u píči) a najednou se mě v prváku zeptá jak se čte číslo 243 600...Měla sem sto chutí jí říct to snad nemyslíš vážně...
Nehledě na to,že mě je u píči že on na školu sere a já jí hodlám zmáknout...
Neustále mi kope do židle, mlaská jak prase, pořád něco žere a když už nic jinýho,tak aspoň funí jak kdyby doběhla 15 km trasu!!!
Díky ní se mi teď všichni smějou,jaká sem kráva,že sem jí řekla,že mi její bageta smrdí...
Mám sto chutí jí zabít...

1.2

9. února 2010 v 19:00 | °×Mája×°
,,Chtěl jsem. Jakmile jsem ho odvezl domů, sahal jsem pro telefon. Ale pak jsem si řekl, že za ním druhej den zajdu a promluvím si s ním. To, že zněl lhostejně když byl opilej neznamená, že toho ve skutečnosti nemohl litovat. Ale když jsem mu navrhnul, aby se sám přiznal..." David se viditelně roztřásl a sednul si na nedalekou lavičku. Hned jsem se usadila vedle něj a objala ho stejným způsobem jako on mě včera.

1.1

9. února 2010 v 18:33 | °×Mája×°

Denča se zdržela ještě další dvě hodiny. Jako pravá kamarádka po mě díky bohu nechtěla,abych jí všechno říkala do detailů,ale stane se a občas se zeptala na věc, na kterou se mi opravdu odpovídat nechtělo. Když sem jí ukázala legíny, málem se rozbrečela.
,, To je takovej hajzl.... Co budeš dělat?" zeptala se polohlasně. Pokrčila jsem rameny a zabořila se do křesla. Najednou se ozvalo zatroubení. Denča rychle přeběhla k oknu, a jakmile spatřila kluka v autě, spadla jí čelist. Při vzpomínce na disneyovské animáče kdy hrdinům padá čelist až na zem, jsem se usmála.