Nespřáteluji, reklamy mažu, a hrubé IP bez kontaktu blokuju..:)

4. Díl

20. srpna 2009 v 21:48 | [★MáJa★]

Znepokojeně jsem se po nich podívala. Jak to je možné? Ztratit kontrolu po více než 1 000 letech? Aro se na mě zadíval. Jako by mi četl myšlenky ,přikývnul.
,, Vidím že tvoje znepokojení je přinejmenším takové jako naše. Ale myslím, že se není čeho bát. Téměř polovina alfů je zlikvidovaná a Galini jsou neškodní. Pokud se ovšem nepotkají." Informoval Aro.
Zamyslela jsem se nad tím co mi řekl. Znepokojila mě představa skupinky goblinů. Což když alfové jsou jen záminka? Aby kryli zvířata, proti kterým se obyčejní lidé nemohou bránit. Děsila jsem se toho, ale nechtěla jsem znepokojovat vlkodlaky něčím, co nejspíš sami zvážili.Otočila jsem se k Chadovi.,, Jak daleko je nejbližší smečka?" zeptala jsem se.
,,Asi pět, šest mil. Proč?"
,,Myslím, že jsem je zahlédla. Utíkali jsme před královskými, a zabíhali jsme do lesů abychom je svedli ze stopy. Podle pachu bych řekla, že to byli oni. Pěti členná smečka." Odpověděla jsem. Chad přikývl.,, Bohužel na mě dole čeká partner. Pokud nemáte zájem se přidat myslím, že budu muset jít." Řekla jsem zdvořile a lehce jsem pokynula. Aro okamžitě odpověděl.
,,Myslím, že pokud míříte do Osilonu, mohli bychom vás doprovodit. Enandil musí vědět podrobnosti. Pokud nebude vše neškodné jak se zdá, bude nutné aby se připravil na možnost boje." Prohlásil. Chad souhlasně zamručel. Vykročila jsem k vakům a muži se změnili zpět ve vlky. Po novém přívalu informací jsem musela uznat, že mi je jejich přítomnost příjemná. Jared už dole čekal.
,, Vlkodlaci? Byla ses protáhnout 600 mil na sever?" zeptal se pobaveně a pozdravil zvířata.
,,Přišli mě varovat. V posledních týdnech provedli alfové a goblini několik výpadů na hranice. Do království se dostalo 16 alfů, Aro tvrdí, že polovina jich je mrtvá," podívala jsem se na většího vlka:,, a že se nemáme čeho bát. Přesto nás do Osilonu doprovodí. Chtějí dát vědět Enandilovi v jaké situaci se nacházíme a která je možná."
Jared se zamračil.:,, Alfové? Proč? Goblinní útoky se dají chápat jako boj o stravu, ale jaké zájmy můžou mít alfové tady?" To už byl Chad zpátky ve svě lidské podobě.
,,Také jsme se ptali. Bohužel goblini mluvit neumí a alfové jsou mrštné potvory. Buď utekly, nebo svou smrt nehodlaly prodlužovat a dorazili se." Otřásl se. Jared se na mě znepokojeně podíval. Myslíš, že může jít o invazi?

Raději bych nedělala závěry dokud si neposlechneme všechny detaily, které bude Aro vyprávět Enandilovi.Jared němě přikývl. Podívala jsem se na Ara.,, Vyrazíme?"
Přikývl. ,,Myslím že bude lepší, když Chad půjde vepředu a já vzadu. Chápejte, při vší úctě jsme k boji s alfy vycvičeni lépe než vy." Usmál se omluvně. Věnovala jsem mu souhlasný pohled a vlkodlaci se rozdělili.A naše nanejvýš netradiční skupinka se vydala do hlavního města elfů rozšířit děsnou novinu.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama